Konsept
  Online Rezervasyon

NOX INN DELUXE HOTEL

NoxInn Deluxe Hotelimiz, Akdeniz’in incisi Alanya Konaklı mevkiinde beş yıldızlı hizmet vermektedir. Denize sıfır mesafede olup, 300 m uzunluğunda otele ait Mavi bayraklı özel plaja ve iskeleye sahiptir. Alanya merkeze 12 km, Konaklı merkeze 3 km, Antalya Hava Limanı'na 95 km, Gazipaşa havaalanına 50 km mesafededir Muhteşem deniz ve dağ manzaralı 372 odası bulunan tesisimiz 950 yatak kapasitelidir. 326 standart oda, 5 ara kapılı aile odası, 4 engelli odası, 34 standart geniş oda, 2 balayı odası ve 1 suit oda mevcuttur. Ultra Her şey dahil hizmet vermektedir. Aqua parklı çoçuk ve yetişkin havuzu, hamam ve spa hizmeti, açık ve kapalı spor alanları, gün içerisinde animasyon etkinlikleri mevcuttur.

BASIN BÜLTENİ

 • ODALAR

  NOX INN DELUXE HOTEL

 • RESTAURANT

  NOX INN DELUXE HOTEL

 • SPA

  NOX INN DELUXE HOTEL

 • ODALAR

  NOX INN DELUXE HOTEL

  Nox Inn Deluxe Hotel; 326 standart, 5 ara kapılı aile odası, 4 engelli odası, 34 geniş standart oda ve 2 balayı odası ve 1 süit oda olmak üzere toplam 372 odaya sahiptir. Tüm odalarımızda; merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon, saç kurutma makinası, mini bar, uydu alıcılı televizyon, kablosuz internet, kartlı anahtar ve elektrik sistemi, elektronik kasa, yangın alarm sistemi ve banyo telefonu standart olarak bulunan ekipmanlardır. Ayrıca tüm odalarımız balkonludur ve zengin bukletlerle donatılmıştır.

 • RESTAURANT

  NOX INN DELUXE HOTEL

  Nox Inn Deluxe Hotel, ayrıntıları aşağıda yazılı olan yiyecek ve içecek servislerini Ultra Herşey Dahil Konseptiyle misafirlerimize sunar.

 • SPA

  NOX INN DELUXE HOTEL

Our Partners