OTELİMİZ
OTELİMİZ

COVİD - 19 BİLGİLENDİRME

Değerli Misafirlerimiz,

Noxinn Hotels olarak önceliğimiz misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini sürdürmektir . Covid - 19 virüsü ile ilgili haberlerin ortaya çıktığı ilk günden itibaren tüm ülkelerde görülen gelişmeler yakından takip edilerek, olası senaryolar için değerlendirmeler yapılmış ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Tesisimizde bulunan tüm alan ve genel kullanım alanlarında bulunan ekipmanlar her kullanım sonunda temizlik prosedürlerimizde belirlenen kurallar çerçevesinde detaylı olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bu temizlikte korkuluklar, asansör kumandaları, kapı kolları, Fitness aletleri , dolap ve çekmece kulplari, deskler, telefonlar, lavabolar, klozetler, bebek mama sandalyeleri, bebek bakım üniteleri, Spa masaj yatakları, hamam göbek taşı ve kurnaları, Mini club oyuncakları da dahil olmak üzere alkol bazlı yüzey dezenfektanı ve klor bazlı dezenfektanlarla dezenfekte edilmektedir.

Yatak çarşafları, yastık kılıfları, havlular, yorganlar vb. ürünlerde yüksek ısıl işlem uygulanarak temizlenmektedir. Odalar ve genel alanlarda bulunan diğer ekipmanlar / alanlar yüksek klor işlemi uygulanarak dezenfekte edilmektedir.Sebze ve meyveler dezenfekte edilerek ozonlu su ile durulanmaktadır. Tüm kapalı alanlar ve odalarınız sık sık havalandırılmakla birlikte tüm klimaların filtreleri uluslararası standartlar çerçevesinde temizlenmektedir.

El hijyeninizin etkin bir şekilde sağlanabilmesi için WC çıkışlarında, restoran girişlerinde, lobby desk yanında ve misafir ilişkileri masası yanında misafirlerimiz için alkol bazlı el dezenfektanı bulunmaktadır. Alkol bazlı el dezenfektanı sık sık kullanılabilir ve durulama
gerektirmeyen bir üründür.

Covid-19 salgını, önlenebilmesi için ulusal ve uluslararası seviyede uyumlu çaba gerektiren karmaşık bir durum arz etmektedir. Noxinn Hotels ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla yakın temas halinde olup, aldığı önlemleri güvenliğinizi ve sağlığınızı güvence altına almak için geliştirmeye devam edecektir.

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Genel Müdür

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 242 922 07 31