OTELİMİZ
OTELİMİZ

GEZİLECEK YERLER

Phaselis Plajı

Hem tarihi hem de doğal güzellikleri bir arada sunan Phaselis Plajı'na kendinizi bırakmak, tüm yorgunluğunuzu atmaya yetecektir. Bu eşsiz yerde denizden her çıktığınızda stresinizi büyük parçalar halinde attığınızı hissedeceksiniz.

Beydağları Milli Parkı

Bu bölgede tarihi güzelliklerin bulunmasının yanı sıra, birbirinden eşsiz doğal plajlarda yer almaktadır. 1972 yılında koruma altına alınıp, sit bölgesi olarak ilan edilen Beydağları Milli Parkı, Adrasan Plajı ve Çıralı Plajı ile öne çıkmaktadır.

Phaselis Antik Kenti

Antik kentin şehir suyu kuzeydeki su kemerleri ile sağlanmıştır. Roma tarzında inşa edilmiş olan bu su kemeri hala çok iyi bir durumdadır. Şehrin en eski buluntusu ise, su altı araştırması sırasında ele geçen milattan önce 6. yüzyıla tarihlenen Kronit tipi bir koku şişesidir.

Beldibi Mağarası

Denize 100 metre uzaklıkta bulunan mağara, muhteşem bir manzaraya sahiptir. Denizin mavisini, doğanın yeşiliyle birlikte gökyüzündeki bulutlarla birleştirir. Beldibi Mağarası aynı zamanda tarihi kalıntıları da sunar misafirlerine. Mağara aşağı ve yukarı olmak üzere ikiye ayrılıp, her iki bölümde aileleri barındırabilecek büyüklüktedir.

Göynük Kanyonu

Muhteşem bir manzaraya sahip, farklı aktiviteler yapabileceğiniz, büyüklü küçüklü şelalelerin sesinde farklı bir müzik tınısına kulak verip ruhunuzu dinleyeceğiniz bir yere yolcuk yapmak ister misiniz?

Sapadere Kanyonu

Alanya'nın yaz sıcaklarından kurtulup, bir nebze olsun serinlemek isteyenlerin uğrak yeri haline gelen Sapadere kanyonu, görülmeye değer bir doğa harikasıdır.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 242 922 07 31